Avent Hubička s ventilem Trénink

Cena produktu Avent Hubička s ventilem Trénink není známa.

 

Popis produktu Avent Hubička s ventilem Trénink: Hubička s ventilem Trénink, 2 ks Avent Hubička pro děti od 6 měsíců s kouzelným ventilem, tvrdá, samovolně nepropouští Ideální pro první krok na cestě od kojení nebo láhve k pití z hrnečka. Možno ... > více informací


Avent Hubička s ventilem Trénink - popis

nahoru

Hubička s ventilem Trénink, 2 ks Avent Hubička pro děti od 6 měsíců s kouzelným ventilem, tvrdá, samovolně nepropouští Ideální pro první krok na cestě od kojení nebo láhve k pití z hrnečka. Možno použít i na ostatní kojenecké lahvičky AVENT. Když s kouzelným hrnečkem třesete nebo jej otočíte dnem vzhůru, nepropustí ani kapku. Přitom se z něj velmi snadno pije. Tajemství je ukryto v patentovaném kouzelném ventilu AVENT Magic™, který vpouští do hrnečku vzduch, takže dítě může pohodlně pít minimální silou souvislým proudem tekutiny bez rizika vzniku koliky. Hrneček se snadno skládá a rozkládá, je velmi snadné ho umýt. Kouzelné hubičky s ventily lze použít i na ostatních kojeneckých lahvičkách AVENT. Hubičky byly schváleny Britskou nadací zubní ochrany pro správný vývoj zubů a dásní.

Výrobce Avent

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Avent Hubička s ventilem Trénink užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Pleny nebo Jídelní židličky, Dudlíky a příslušenství, Sterilizátory.

Nejlevnější Avent Hubička s ventilem Trénink akční ceny - Levné Avent Hubička s ventilem Trénink

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Avent Hubička s ventilem Trénink stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Avent Hubička s ventilem Trénink najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Lahvičky, hrnečky a příslušenství.